درباره اروند پلاست

درباره درب بطری صفحه اصلی

درباره درب بطری

درباره درب بطری

برای بطری ها درب های بسیاری زیادی تعبیه شده است.ممکن است برای بسیاری از شما مهم نباشد که بدانید این درب ها چند نوع هستند و یا به چند طریق دسته بندی می شوند.اما در متن درب بطری میخواهیم انواع پر مصرف آنرا برای شما بیان کنیم تا بتوانید به محض دیدن
درب بطری های مختلف نوع آن را براحتی تشخیص دهید.

درب بطری پیچی

اعمال و تعبیه پیچ در بسته شدن درب بطری از  از رایج ترین آنها  است. آنها به راحتی توسط طیف گسترده ای از تجهیزات خودکار اعمال می شود، و یا می توان آنها را با دست باز کرد. با این حال باید به منظور بسته شدن صحیح باید در رزوه های درست قرار گیرد تا روزنه های آن از بین بروند.بسته شدن انتهایی انها نیز مسئله دیگری است زیرا در غیر اینصورت نمیتوانند به عنوان
درب بطری ، عایق مورد اطمینانی باشند. همانطور که گفته شد درب بطری پیچی از انواع دیگر درب بطری کاربرد بیشتری دارد. اختراع این درب ها به سال 1872 میلادی بر میگردد که این موضوع خبر از استفاده بلند مدت این درب ها می دهد.
نوع دیگر
درب بطری ها که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد درب بطری پلی اتیلن فوم است. در درب بطری پلی اتیلن فوم نسخه F217 با توجه به سازگاری آن نوع پرکاربرد آن است که همه منظوره، انعطاف پذیر، مهر و موم شده، دارای استاندارد نظافتی بالا(بدون گرد و غبار پالپ) و پرکاربرد در صنعت می باشد.
مورد بعدی
درب بطری پر مصرف پلاستیزول نام دارد. مواد پوشش استاندارد در درب بطری فلزی و همچنین  بطری های شیشه ای استفاده می شود. یکی از مزیت های پلاستیزول به عنوان درب بطری به کار بردن  واشر آب بندی در آن است. از پلاستیزول برای بستن مواد غذایی گرم در بطری ها استفاده میشود.
 
درب بطری دارای آستر حساس به فشار (PS 22) نیز یکی دیگر از انواع درب بطری است. یکی دیگر از انواع درب بطری ، درب هایی هستند که برای موارد تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرند.

استفاده های تبلیغاتی از
درب بطری

شرکت های داخلی و خارجی زیادی از این روش برای درب بطری های خود استفاده کردند. یه طور مثال نوشابه های گازدار که به شما با جمع کردن درب بطری های نوشابه های مخصوص امکان برنده شدن جایزه را میدهند.و یا اینکه بر روی آن مقاصد مختلف تبلیغاتی را مورد استفاده قرار میدهند. برخی از شرکت ها بر روی درب بطری های خود برای تبلیغات حقایق جالب، چیستان و یا غیره را بکار میبرند که میتواند برای درب بطری ها یک ویژگی بحساب بیاید.

<<<<<<<<<<<<سئو و بهینه سازی سایت توسط http://seoyab.com>>>>>>>>>>>>