درباره اروند پلاست

PETچاپ مسقیم بر روی بطری پت

هر ساله با حمایت و پشتیبانی وزارت اقتصاد و انرژی آلمان ، جشنواره بسته بندی آلمان با هدف معرفی ایده های بسیار ویژه و خلاقانه و نو آوری های منحصر به فرد بسته بندی برگزار می شود . در سال جاری ، هیات داوران 16 نامزد برگزیده شده از میان 230 محصول و ایده حاضر در رقابت را معرفی کردند.
یکی از برندگان این جایزه در سال 2014، شرکت سیستم های nmp بوده است . این شرکت به صورت کامل تحت مالکیت شرکت بزرگ khs قرار دارد .و شیوه چاپ مستقیم و نو آوری در بسته های چندتایی بطری تیم کارشناس داوری برای معرفی این شرکت را متقاعد ساخت . هر دو سیستم یاد شده در مرحله آزمایش قرار دارد و از این رو به عنوان یک ایده و مفهوم کلی برنده جایزه این دوره شد . این ایده تولید یک بسته چند تایی است که اطلاعات به طور مستقیم روی بطری petچاپ می شود و این بطری ها توسط چسبـــــــ ( به صورت نقطه ای ) به یکدیگر پیوسته هستند. این سیستم بسته بندی اگر چه کاملا جدید نیست اما کاملا sustainable است.
در فرایند چاپ دیجیتال مستقیم بطری های PET از جوهر های uv استفاده می شود که احتمال مهاجرت  آن ها به داخل بطری صفر است . رنگ سفید و رنگ های خاص دیگر با رزولوشن dpi 01080*1080بر روی بطری نقش می بندد. نتیجه یک تصویر رنگی با کیفیت بسیار ممتاز است.جوهر uv در میلی ثانیه خشک می شوند و چسبندگی عالی دارند. کیفیت تصاویر و اطلاعات چاپ شده طی فراینده های بعدی در خط تولید ، حمل و نقل ، در فروشگاه و در نهایت هنگام مصرف یکسان باقی می ماند. تحقیقات انجام شده تایید می کند که فرایند چاپ دیجیتال مستقیم KHS کاملا ایمن برای چاپ بسته بندی مواد غذایی است .
بطری های PET چاپ شده قابل بازیافت به صورت بطری  به بطری است.
به واسطه این تصایر چاپی مورد نیاز مستقیما بر روی بطری منتقل می شود، سطح بالای انعطاف پذیری را برای شرکت هایی که از فرایند چاپ مستقیم بهره می برند، به همراه دارد. در مقایسه با سیستم های کلاسیک لیبل زنی ، زمانی که محصولات در بازار است به مراتب کوتاهتر است . این سیستم علاوه بر امتیازات فوق هزینه کمتری دارد. مواد لیبل زنی و چسب امروزه کاملا غیر ضروری و اضافه هستند .هزینه های لجستیک در سیستم چاپ مستقیم پایین آمده و از انتشار گاز CO2  نیز به میزان قابل توجهی کاسته می شود .

<<<<<<<<<<<<سئو و بهینه سازی سایت توسط http://seoyab.com>>>>>>>>>>>>