درباره اروند پلاست

ماشین آلات تولید درب پوش های بطری پت

از کل خط بسته بندی بطری های pet  یک بخش همچنان جایش در تولیدات کارخانه خالی است و آن هم ماشین های تولید درب بطری است.
به نظر Roberta gualtieri در حال حاضر همکاری و رابطه کاری مناسبی با سایر شرکت های مطرح  در این زمینه وجود دارد  و هیچ برنامه ای برای سرمایه گذاری در این بخش از تولیدات در کارخانه sipa  وجود ندارد.یک برنامه توسعه ای در این زمینه تنها راه حل مشکل است.sipa با شرکت acronym s.u.p.e.r.  در این بخش همکاری بسیار نزدیکی دارد.این برنامه شامل یک ترکیب خاص از گلویی پریفرم preform neck  finish و درب های شرکت acronym می شود .گلویی پریفرم به وسیله شرکت sipa توسعه داده شده و درب های سبک وزن نیز  به وسیله ماشین الات sacmi تولید شده است . چندین مشکل کلیدی در زمینه عملکرد درب پوش ها بر روی گلویی بطریهای pet وجود دارد که این ایده می تواند ان را از میان بردارد.
Gianfranco zoppas  رییس مجموعه صنعتی zoppas معتقد است که sipa با استراتژی خود با  شعار فراهم کردن همه را حل های بسته  بندی برای مشتری که فراتر از اصطلاح عمومی از پالت تا پالت  است ،در مسیر درست قدم برمی دارد .در همین راستا هم این کمپانی معتبر یک بخش بسته بندی بطری های pet  راه اندازی کرده است.
 Gianfranco zoppas می گوید :امروزه مردم هنمه راه حل را می خواهند،نه بطری و نه ماشین که بطری تولید کند و ما در این زمینه قوی عمل می کنیم . مشتریان همچنین به دلایل زیست محیطی و اقتصادی به تکنولوژی هایی علاقه مندند که بطری ها را هرچه سبک تر تولید کند و شرکت sipa هم انواع فناوری  ها و هم شیوه های اجرایی را در اختیار دارد و میتواند مشتریان را به خواسته هایشان نزدیک کند.

<<<<<<<<<<<<سئو و بهینه سازی سایت توسط http://seoyab.com>>>>>>>>>>>>